Vonné vrecúško z organzy s vôňou pomaranča a škorice Boles d´olor Organza Naranja y Canela

Vonné vrecúška sú podľa nášho názoru úplne geniálne! Môžete ich zavesiť na okno, aby vám prevoňali celú izbu. Alebo ich vložte do skrine,... viac informácií »
Vonné vrecúško z organzy s vôňou pomaranča a škorice Boles d´olor Organza Naranja y Canela
Značka: Boles d´olor
5,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vonné vrecúška sú podľa nášho názoru úplne geniálne! Môžete ich zavesiť na okno, aby vám prevoňali celú izbu. Alebo ich vložte do skrine,...

Vonné vrecúška sú podľa nášho názoru úplne geniálne!

Môžete ich zavesiť na okno, aby vám prevoňali celú izbu. Alebo ich vložte do skrine, nech vaša bielizeň vonia ako čerstvo vypraná.

A že sa chystáte na cesty? Prihoďte si jeden sáčok do kufra! ♥

Vrecká s parfumovanými guľôčkami sú vylepšené o EVA technológiu. Arómu uvoľňujú postupne, a preto vydržia voňať dlhšie – až 3 mesiace. Vysokokvalitný produkt Vonné vrecúško z organzy s vôňou pomaranča a škorice Boles d´olor Organza Naranja y Canela získate jednoducho tu na webe umiestnený v kategórii ! Nájdite si unikátne produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Mrknite tiež na ďalšie produkty od výrobcu Boles d´olor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave výrobok Vonné vrecúško z organzy s vôňou pomaranča a škorice Boles od výrobcu s dobrým menom Boles d´olor máte možnosť nájsť v aktuálnej ponuke za dobrú cenu! Lacno za 5,99 EUR.