Vonná sviečka v sklenenej dóze Goose Creek Trstinový bozk, 150 hodín horenia

Svieži bozk tejto sviečky prevonia vzduch mätou, bielou čokoládou, cukrovou vatou a našľahanou vanilkou. Nechajte sa uniesť a pozvite do svojho domova... viac informácií »
Vonná sviečka v sklenenej dóze Goose Creek Trstinový bozk
Značka: Goose Creek
30,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Svieži bozk tejto sviečky prevonia vzduch mätou, bielou čokoládou, cukrovou vatou a našľahanou vanilkou. Nechajte sa uniesť a pozvite do svojho domova...

Svieži bozk tejto sviečky prevonia vzduch mätou, bielou čokoládou, cukrovou vatou a našľahanou vanilkou. Nechajte sa uniesť a pozvite do svojho domova útulnú atmosféru.

Táto sviečka od spoločnosti Goose Creek bola vyrobená v USA. Má bavlnený knôt a neobsahuje olovo, škodlivé chemikálie ani iné zakázané látky. Prevonia celú domácnosť intenzívnou, božskou vôňou a vyhorí až na dno bez zvyškov. Dizajnový produkt máte možnosť zohnať práve teraz tu na stránkach v rubrike sviečky! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z našej rubriky za priaznivú cenu!

Tento kvalitný produkt Vonná sviečka v sklenenej dóze Goose Creek Trstinový bozk, od známeho výrobcu Goose Creek je možné kúpiť teraz za výpredajovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 30,90 EUR.