Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver, 45 x 45 cm

V zľave tento produkt Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver, 45 x 45 cm možno zohnať jednoducho tu na webe zaradený v kategórii... viac informácií »
Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver
V zľave tento produkt Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver, 45 x 45 cm možno zohnať jednoducho tu na webe zaradený v kategórii...

V zľave tento produkt Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver, 45 x 45 cm možno zohnať jednoducho tu na webe zaradený v kategórii vonkajšie vankúše! Pozrite sa na skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu! Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke ďalší preverený tovar značky Green Decore. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Vankúš Beaver vás zaujme svojou pevnou štruktúrou vyrobenou z recyklovaných plastových vlákien. V kombinácii s rustikálnym dizajnom sa dokonale hodí do interiéru aj do krytého exteriéru.

Čistenie je jednoduché. Stačí použiť vlhkú handričku s trochou mydla a potom ju nechať uschnúť. Poťah je možné prať v práčke na 30 stupňov. Urobte si pohodlie s vankúšom od Green Decore.

Lacný tovar Vonkajší vankúš z recyklovaného plastu Green Decore Beaver, 45 x 45 cm s osvedčenou značkou Green Decore je k dostaniu bezpečne online extra so zľavou. Na našich stránkach za 42 EUR.