Vonkajší koberec Universal Beth, 155 x 230 cm

Doprajte si útulnú atmosféru a príjemný štýl aj mimo vášho domova. Pomôže vám s tým elegantný vonkajší koberec značky Universal, ktorý... viac informácií »
Vonkajší koberec Universal Beth
Značka: Universal
152 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si útulnú atmosféru a príjemný štýl aj mimo vášho domova. Pomôže vám s tým elegantný vonkajší koberec značky Universal, ktorý...

Doprajte si útulnú atmosféru a príjemný štýl aj mimo vášho domova. Pomôže vám s tým elegantný vonkajší koberec značky Universal, ktorý svojím decentným motívom a zemitými odtieňmi pozdvihne priestor balkóna či terasy. Je vyrobený z polypropylénových vlákien, vďaka čomu je odolný voči počasiu aj mechanickému poškodeniu. Hodí sa preto aj do zaťažovaných častí interiéru.
Kvalitný tovar Vonkajší koberec Universal Beth, 155 x 230 cm máte možnosť kúpiť priamo u nás zaradený v rubrike vonkajšie koberce! Mrknite na ešte iné produkty z tejto známej sekcie za super ceny. U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Universal. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento kus Vonkajší koberec Universal Beth, 155 od kvalitnej značky Universal jednoducho môžete nájsť tu teraz práve až neuveriteľne lacno. Práve teraz za 152 EUR.