Vinylová predložka Leaf, 52 × 75 cm

Klasický koberec už doma máte, čo tak vyskúšať ten vinylový? Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená... viac informácií »
Vinylová predložka Leaf
Klasický koberec už doma máte, čo tak vyskúšať ten vinylový? Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená...

Klasický koberec už doma máte, čo tak vyskúšať ten vinylový? Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená atramentami na báze prírodných pigmentov s vysokou stálosťou farby. Nemnožia sa v ňom baktérie, takže je vhodný pre alergikov i astmatikov. Nemusíte ho vysávať, stačí len pretrieť mopom alebo handrou a je to! Ak doma máte psa alebo deti, je pre vás ideálnou voľbou! Vinylový koberec je tiež nehorľavý a zároveň dobre izoluje. Chráni parkety pred poškriabaním a oceníte ho najmä v kuchyni – nebude vám zima od nôh a bude sa ľahko čistiť.Veľmi žiadaný produkt je dostupný aktuálne tu u nás v známej kategórii kúpeľňový textil. Vyhľadajte si akčné produkty v spomínanej rubrike za extra cenu!

V zľave tento produkt Vinylová predložka Leaf, 52 × 75 cm s osvedčenou značkou Zerbelli je možné zaobstarať na našich stránkach za extra cenu. Akčná cena od 22 EUR.