Vinylová predložka Circle, 52 × 75 cm

Keď raz skúsite vinylový koberec, ten klasický už nebudete chcieť! Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená... viac informácií »
Vinylová predložka Circle
Značka: Zerbelli
21,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Keď raz skúsite vinylový koberec, ten klasický už nebudete chcieť! Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená...

Keď raz skúsite vinylový koberec, ten klasický už nebudete chcieť! Je totiž vyrobený z kvalitného viacúčelového polyesteru a potlač je robená atramentami na báze prírodných pigmentov s vysokou stálosťou farby. Nemnožia sa v ňom baktérie, takže je vhodný pre alergikov i astmatikov. Nemusíte ho vysávať, stačí len pretrieť mopom alebo handrou a je to! Ak doma máte psa alebo deti, je pre vás ideálnou voľbou! Vinylový koberec je tiež nehorľavý a zároveň dobre izoluje. Chráni parkety pred poškriabaním a oceníte ho najmä v kuchyni – nebude vám zima od nôh a bude sa ľahko čistiť.
Zľavový produkt Vinylová predložka Circle, 52 × 75 cm možno zakúpiť pohodlne na našom webe v obľúbenej rubrike koberce a rohožky. Teraz si môžete kúpiť iné kúsky v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu.

Tento najpredávanejší produkt Vinylová predložka Circle, 52 × 75 cm od obľúbeného výrobcu Zerbelli získate teraz za priaznivú cenu. Ceny už od 21,90 EUR.