Vínovobordová miska s viečkom Rosti Mepal Nordic, 750 ml

Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza. Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu... viac informácií »
Vínovobordová miska s viečkom Rosti Mepal Nordic
Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza. Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu...

Táto dóza Rosti Mepal nie je len tak obyčajná dóza.

Môžete do nej uskladniť takmer čokoľvek: šalát, polievku, mäso, ale aj jedlo na obed. Dózu môžete schladiť v chladničke i mrazničke a nevadí jej ani mikrovlnná rúra (pozor, najskôr zložte veko!). Vyrobená je z nezničiteľného materiálu, vďaka čomu vám vydrží slúžiť dlhé roky.

Skvelé je tiež priehľadné veko, pretože do škatuľky vidíte bez toho, aby ste ju museli otvárať. Veko je 100% vzduchotesné, jedlo vďaka tomu zostáva čerstvé omnoho dlhšiu dobu než v iných dózach či škatuľkách. Výnimočný tovar možno nakúpiť jednoducho na webe v populárnej rubrike desiatové boxy. Preskúmajte podobné produkty z tejto populárnej rubriky za super peniaze! Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od značky Rosti Mepal. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný produkt Vínovobordová miska s viečkom Rosti Mepal Nordic, 750 ml originál od výrobcu Rosti Mepal je k dostaniu práve teraz u nás za parádnu cenu. V súčasnosti v predaji od 14 EUR.