Viacdielny obraz Insigne Harduno, 102 × 60 cm

Klasické obrazy sú skvelou voľbou pre holé múry, ale tento kúsok je ešte o stupeň zaujímavejší. Skladá sa totiž z piatich dielov, ktoré tvoria... viac informácií »
Viacdielny obraz Insigne Harduno
Značka: Insigne
18 EUR
Kúpiť v e-shope »
Klasické obrazy sú skvelou voľbou pre holé múry, ale tento kúsok je ešte o stupeň zaujímavejší. Skladá sa totiž z piatich dielov, ktoré tvoria...

Klasické obrazy sú skvelou voľbou pre holé múry, ale tento kúsok je ešte o stupeň zaujímavejší. Skladá sa totiž z piatich dielov, ktoré tvoria harmonický celok. Tak čo, zamilujete si ho rovnako ako my?

V ponuke značky Insigne môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže, či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom?

Rozmery jednotlivých častí:
2 x 20 x 40 cm
2 x 20 x 50 cm
1 x 20 x 60 cm

Videonávod, ako obraz zavesiť:

Tento dizajnový kus Viacdielny obraz Insigne Harduno, 102 je dostupný jednoducho na našich stránkach v známej sekcii obrazy! Teraz môžete kúpiť výnimočné výrobky z tejto populárnej sekcie vo výhodnej akcii. U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar značky Insigne. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi jedinečný produkt Viacdielny obraz Insigne Harduno, 102 × 60 cm od známeho popredného výrobcu Insigne jednoducho môžete zohnať tady teraz za neuveriteľne výhodnú cenu. Produkt momentálne predávame za 18 EUR.