Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč vo farbe terakoty Plastia Berberis UNO, 27 l

Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč Berberis UNO je ideálny na pestovanie byliniek, kvetov i zeleniny. Vo vnútri je samostatná nádoba s otvorom... viac informácií »
Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč vo farbe terakoty Plastia Berberis UNO
Značka: Plastia
37 EUR52,90 EUR Zľava -30%
Kúpiť v e-shope »
Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč Berberis UNO je ideálny na pestovanie byliniek, kvetov i zeleniny. Vo vnútri je samostatná nádoba s otvorom...

Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč Berberis UNO je ideálny na pestovanie byliniek, kvetov i zeleniny. Vo vnútri je samostatná nádoba s otvorom pre pevné uchytenie opory pre rastliny. O váš kvet je tak skvele postarané.

Pre ľahšiu manipuláciu sú kvetináče vybavené kolieskami a úchytkami, takže sa starajú nielen o rastlinky, ale aj o váš chrbát. Objem: 18 l substrátu, 9 l vody.
Veľa žiadaný tovar je k dispozícii ešte na stránkach zaradený v rubrike kvetináče. Vyhľadajte si iné kúsky z tejto známej kategórie za výpredajovú cenu!

Veľa obľúbený výrobok Veľkoobjemový samozavlažovací kvetináč vo od značky Plastia je k dostaniu u nás právě za parádnu cenu! Práve teraz za skvelú cenu 37 EUR.