Veľkoformátová tapeta Artgeist Beautiful Autumn, 400 x 309 cm

Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav. Tapety od... viac informácií »
Veľkoformátová tapeta Artgeist Beautiful Autumn
Značka: Artgeist
124 EUR
Kúpiť v e-shope »
Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav. Tapety od...

Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav.

Tapety od značky Artgeist sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou či vysokou oderuvzdornosťou. Použité tlačové farby sú navyše ekologické a zdravotne nezávadné, bez obáv tak s nimi môžete pretvoriť napríklad aj detskú izbu. Lacný produkt máte možnosť kúpiť taktiež na našich stránkach zaradený v kategórii tapety! Vyberte si akčné produkty z našej sekcie za super cenu.

Veľmi žiadaný kus Veľkoformátová tapeta Artgeist Beautiful Autumn, od kvalitnej spoločnosti Artgeist jednoducho môžete nájsť aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Teraz môžete mať za 124 EUR.