Variabilné pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Beige

Rozkladacia pohovka Grab bola stvorená pre viac ako len obyčajné sedenie. Ak totiž sklopíte opierku, stvoríte štýlovú pohodlnú posteľ nielen pre... viac informácií »
Variabilné pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Beige
Značka: Karup Design
1 099 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozkladacia pohovka Grab bola stvorená pre viac ako len obyčajné sedenie. Ak totiž sklopíte opierku, stvoríte štýlovú pohodlnú posteľ nielen pre...

Rozkladacia pohovka Grab bola stvorená pre viac ako len obyčajné sedenie. Ak totiž sklopíte opierku, stvoríte štýlovú pohodlnú posteľ nielen pre návštevy.

Pohovka Grab sa hodí do malých bytov ale aj vzdušnej obývačky. Príjemný futon vám zaistí pohodlie pri ležaní a ideálnu oporu tela pri sedení. Ako hovoria sami dizajnéri značky Karup: Grab je ako stvorená pre spoločné trávenie času.

Poznámka: farba konštrukcie nie je zámerne 100% krycia. Z bližšieho pohľadu jemne presvitá prírodné drevo.

Návod k montáži nájdete vo videu:

Značka Karup Design sa zrodila v roku 1972 v Dánsku a zameriava sa na výrobu nábytku, ktorý je vhodný pre prvé spoločné bývanie aj ako praktický doplnok do puberťáckého brlohu. Vďaka svojej priaznivej cene si navyše získalo srdcia nejedného minimalistu.

Táto rozkladacia posteľ sa navyše pýši FSC certifikátom, čo v praxi znamená, že všetko drevo použité na spracovanie kresiel, postelí alebo vešiakov pochádza z šetrne obhospodarovaných lesov. Ich výroba je teda ekologická a navyše podporuje lesníkov, ktorí sa o stromy starajú starostlivo a s láskou.


Tento veľmi žiadaný výrobok Variabilné pohovka Karup Design Grab Natural možno kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v sekcii pohovky a gauče! Teraz nájdete kvalitné produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Karup Design. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Karup Design má v ponuke skvelý sortiment Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento dizajnový kus Variabilné pohovka Karup Design Grab Natural Clear/Beige od dodávateľa so skvelou povesťou Karup Design jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve za priaznivú cenu! Lacno za cenu 1 099 EUR.