Variabilné kreslo Karup Design Cube Bordeaux

Dánska značka Karup už je u nás na Bonami legendou. Získala si vás svojimi šikovnými nápadmi, ktoré robia zo sedačiek multifunkčný nábytok... viac informácií »
Variabilné kreslo Karup Design Cube Bordeaux
Značka: Karup Design
399 EUR429 EUR Zľava -6%
Kúpiť v e-shope »
Dánska značka Karup už je u nás na Bonami legendou. Získala si vás svojimi šikovnými nápadmi, ktoré robia zo sedačiek multifunkčný nábytok...

Dánska značka Karup už je u nás na Bonami legendou. Získala si vás svojimi šikovnými nápadmi, ktoré robia zo sedačiek multifunkčný nábytok vhodný do každej miestnosti aj pre každú situáciu.

Chodia k vám často návštevy, ktoré u vás aj prespávajú? Nechajte ich, nech sa pri večernej oslave uvelebia na pohodlnom a štýlovom Cube, a neskôr, po rozložení kresielka, si na ňom môžu rovno ustlať.

Tento variabilný klenot v sebe totiž skrýva hneď štyri funkcie – raz poslúži ako kresielko s podnožkou, druhýkrát ako sedačka, kde si môžete natiahnuť nohy, tretíkrát ako posteľ a naposledy ako váľací a sedací futón. Každá z polôh bude vaša obľúbená!

Multifunkčný nábytok Karup Design sa vzhliadol hlavne v Japonsku. Rýchle životné tempo a málo priestoru boli kľúčom k úspechu a pomohli dánskym dizajnérom vytvoriť pohodlné futóny, vychytané rámy pohoviek a nábytok s dotykom japonských tradícií.

Zoznámte sa:

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo už veľa času, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: na všetko dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať tri základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izbu pre hostí alebo na chatu.
Unikátny a žiadaný produkt Variabilné kreslo Karup Design Cube máte možnosť nakúpiť ľahko tu u nás v populárnej rubrike kreslá. Teraz môžete nájsť parádne produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov Karup Design dlhodobo predáva prémiové výrobky. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac! Máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru značky Karup Design. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený a kvalitný tovar Variabilné kreslo Karup Design Cube od poprednej značky Karup Design máte možnosť nakúpiť tu a teraz práve so zľavou! Vo skvelej akcii za 399 EUR.