Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown

Pohodlnú pohovku Roots od značky Karup Design tvorí konštrukcia z borovicového dreva a futón z kombinácie recyklovaných vlákien a PUR peny. Povrch... viac informácií »
Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown
Pohodlnú pohovku Roots od značky Karup Design tvorí konštrukcia z borovicového dreva a futón z kombinácie recyklovaných vlákien a PUR peny. Povrch...

Pohodlnú pohovku Roots od značky Karup Design tvorí konštrukcia z borovicového dreva a futón z kombinácie recyklovaných vlákien a PUR peny. Povrch tvorí z 80 % bavlna. Do interiéru tak vnesie nádych škandinávskeho štýlu. Jedným pohybom sa dá rozložiť. Vznikne tak miesto na spánok o rozlohe 90 x 200 cm. Na návod na montáž sa môžete pozrieť priamo tu: O značke: Unikátny a obľúbený produkt Variabilná pohovka Karup Design Roots Raw/Clay Brown ide zohnať jednoducho tu na stránkach v rubrike pohovky a gauče. Získajte parádne produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii. Populárna značka medzi zákazníkmi Karup Design svojim zákazníkom ponúka prémiový sortiment Urobte radosť sami sebe.

Tento neodolateľný produkt Variabilná pohovka Karup Design Roots od značky so skvelou reputáciou Karup Design možno nájsť v našej ponuke lacno. Teraz len za 529 EUR.