Variabilná pohovka Karup Design Lean Raw Linen

Elegantný model Lean od obľúbenej dánskej značky Karup Design nie je kompromisom, ale plnohodnotným dvojitým riešením. Poslúži ako jednoduchá a... viac informácií »
Variabilná pohovka Karup Design Lean Raw Linen
Elegantný model Lean od obľúbenej dánskej značky Karup Design nie je kompromisom, ale plnohodnotným dvojitým riešením. Poslúži ako jednoduchá a...

Elegantný model Lean od obľúbenej dánskej značky Karup Design nie je kompromisom, ale plnohodnotným dvojitým riešením. Poslúži ako jednoduchá a komfortná pohovka aj priestorné lôžko s plochou 130 x 190 cm a výškou 21 cm.

Pre perfektnú stabilitu má konštrukcia troje nôžky. V minimalistickom duchu je navrhnutý aj postup rozloženia. Tak má totiž premyslený dizajn slúžiť – k spokojnému a pohodovému bývaniu.

Než vás ale zláka pevná a príjemná opora futonu, nezabudnite pred spaním použiť plachtu. Pri dlhodobom užívaní môže prísť vhod aj chránič matraca.

K údržbe najlepšie poslúži pravidelné vysávanie a prípadné škvrny bezodkladne utierajte suchou handričkou. Tekuté prípravky a hrubšie čistiace náčinie by mohli poškodiť textíliu a zanechať mapy. Generálne upratovanie teda radšej nechajte na odborníkov v čistiarni.

Veľkosť balenia:
a) 18 x 191 x 17 cm (19 kg)
b) 130 x 90 x 27 cm (15 kg)

O značke Karup Design:

Úplne unikátny produkt Variabilná pohovka Karup Design Lean Raw Linen máte možnosť získať bez problémov tu na webe v známej sekcii pohovky a gauče! Preskúmajte akčné produkty z tejto populárnej sekcie v akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac tovaru od výrobcu Karup Design. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento veľmi obľúbený produkt Variabilná pohovka Karup Design Lean od výrobcu s dlhou históriou Karup Design je možné kúpiť tu teraz práve za skvelú cenu. Kúpiť teraz za 749 EUR.