Vankúš Little Nice Things Squirrel, 42 x 50 cm

Vankúšiky v tvare zvierat od španielskej značky Little Nice Things budú vaše deti milovať. Môžu si ich brať všade so sebou ako kamaráta, ktorý je... viac informácií »
Vankúš Little Nice Things Squirrel
Vankúšiky v tvare zvierat od španielskej značky Little Nice Things budú vaše deti milovať. Môžu si ich brať všade so sebou ako kamaráta, ktorý je...

Vankúšiky v tvare zvierat od španielskej značky Little Nice Things budú vaše deti milovať. Môžu si ich brať všade so sebou ako kamaráta, ktorý je zároveň aj praktickým vankúšikom. Napríklad na dovolenku alebo stanovanie.

Sú tiež príjemne mäkušké, pretože majú poťah z mikrovlákna. A nebojte sa, že by robili nejaké problémy – ich výplň je antialergénna!
Tento akčný a v zľave výrobok Vankúš Little Nice Things Squirrel, 42 x je k dispozícii v pohode na stránkach umiestnený v kategórii detské vankúše. Teraz kúpite obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie vo výpredajovej akcii.

Výnimočný a žiadaný produkt Vankúš Little Nice Things Squirrel, 42 x 50 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Little Nice Things ide zohnať v aktuálnej ponuke za extra cenu! Momentálne v akcii za 32 EUR.