Vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulipány, 45 x 45 cm

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte... viac informácií »
Vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulipány
Značka: Butter Kings
25 EUR28 EUR Zľava -7%
Kúpiť v e-shope »
Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte...

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku, alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov, ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkam nezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti. Unikátny a žiadaný tovar Vankúš Butter Kings z máte možnosť nájsť bez problémov na stránkach umiestnený v sekcii dekoračné vankúše s výplňou. Máme pre vás akčné kúsky z tejto známej sekcie v bezva akcii!

Tento obľúbený tovar Vankúš Butter Kings z bavlny Pink Tulipány, 45 x 45 cm od kvalitnej spoločnosti Butter Kings ľahko môžete zohnať na našich stránkach naozaj lacno! Akčná cena od 25 EUR.