Vanilkovožlté bavlnené obliečky na dvojlôžko Bonami Selection, 160 x 220 cm

Po celodenných povinnostiach nie je nič lepšie ako zababušiť sa do mäkkých prikrývok. Aby bol váš odpočinok čo najkvalitnejší, prináša vám... viac informácií »
Vanilkovožlté bavlnené obliečky na dvojlôžko Bonami Selection
32 EUR52,90 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Po celodenných povinnostiach nie je nič lepšie ako zababušiť sa do mäkkých prikrývok. Aby bol váš odpočinok čo najkvalitnejší, prináša vám...

Po celodenných povinnostiach nie je nič lepšie ako zababušiť sa do mäkkých prikrývok.

Aby bol váš odpočinok čo najkvalitnejší, prináša vám Bonami Selection posteľnú bielizeň vyrobenú z priedušnej a na dotyk mimoriadne jemnej 100 % bavlny. Zároveň ich nájdete v niekoľkých netradičných farbách a veľkostiach podľa noriem, v ktorých nesmie chýbať ani dĺžka 220 cm, aby si každý našiel to svoje.

Náš tip: farby posteľnej bielizne Bonami Selection sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko kombinovať. Nechajte sa týmto trendom zlákať aj vy, vneste do svojej spálne hravosť a zbavte sa monotónnosti. Kvalitný a lacný tovar Vanilkovožlté bavlnené obliečky na dvojlôžko Bonami Selection, 160 x 220 cm máte možnosť kúpiť práve u nás v známej sekcii obliečky! Mrknite na iné produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu.

Tento výnimočný tovar Vanilkovožlté bavlnené obliečky na dvojlôžko Bonami Selection, 160 x od kvalitného výrobcu Bonami Selection máte možnosť kúpiť si v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Produkt momentálne predávame za 32 EUR.