Úložný box s chladičom Snips Ice, 7 l

Sú hraví, sú šikovní, sú šik! Talianski pomocní do kuchyne od Snips vám zjednoduší život a ušetrí hromadu času i nervov. Tento dvojposchodový... viac informácií »
Úložný box s chladičom Snips Ice
Značka: Snips
17 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sú hraví, sú šikovní, sú šik! Talianski pomocní do kuchyne od Snips vám zjednoduší život a ušetrí hromadu času i nervov. Tento dvojposchodový...

Sú hraví, sú šikovní, sú šik! Talianski pomocní do kuchyne od Snips vám zjednoduší život a ušetrí hromadu času i nervov.

Tento dvojposchodový úložný box sa totiž veľmi ľahko prenáša z miesta na miesto. Vďaka dvom praktickým chladičom budú potraviny po celú dobu prevozu v ideálnej teplote, a tak budete môcť aj na dlhšiu vzdialenosť doniesť niečo zo svojej majstrovskej kuchyne.
Často vyhľadávaný výrobok Úložný box s chladičom Snips Ice, možno zaobstarať jednoducho tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii desiatové boxy. Získajte ešte iné produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu!

Veľmi obľúbený produkt Úložný box s chladičom Snips Ice, 7 l od výrobcu s dobrým menom Snips ľahko zaobstaráte v našej ponuke za outletovú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 17 EUR.