Tyrkysový unisex župan z mikrovlákna DecoKing Sleepyhead, veľ. M

Urobte si chvíľu sami pre seba. Po domácich kúpeľoch sa nezabudnite zabaliť do príjemného županu, ktorý vaše chvíle oddychu zosilní na maximum. ... viac informácií »
Tyrkysový unisex župan z mikrovlákna DecoKing Sleepyhead
Značka: DecoKing
47,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Urobte si chvíľu sami pre seba. Po domácich kúpeľoch sa nezabudnite zabaliť do príjemného županu, ktorý vaše chvíle oddychu zosilní na maximum. ...

Urobte si chvíľu sami pre seba. Po domácich kúpeľoch sa nezabudnite zabaliť do príjemného županu, ktorý vaše chvíle oddychu zosilní na maximum.

O mikrovlákne:
Aj keď ide o cenovo ľahko dostupný materiál, teší sa veľkej obľube vďaka svojim vlastnostiam:

• výborne odvádza vlhkosť
• ideálna voľba pre alergikov
• oproti bavlne je až 4x jemnejší na dotyk
• na dotyk pripomína hodváb, je veľmi jemný a hladký
• je antibakteriálny, nezabývajú sa v ňom tak roztoče ani baktérie
• má skvelé termoregulačné schopnosti, v lete príjemne chladí, v zime udržuje telesnú teplotu Veľmi žiadaný kus ide kúpiť ľahko tu na webe v obľúbenej kategórii . Mrknite na ešte ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky v akcii. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac! Máme v ponuke tiež ďalšie preverené produkty od značky DecoKing. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Predná značka DecoKing môže ponúknuť vysoko kvalitný tovar

Výnimočný a žiadaný produkt Tyrkysový unisex župan z mikrovlákna od dodávateľa so skvelou povesťou DecoKing jednoducho zaobstaráte aktuálne na webe v akcii. Teraz len za 47,90 EUR.