Tyrkysový dezertný tanier z kameniny Brandani Serendipity, ⌀ 21 cm

Sú malé i veľké, biele či farebné, guľaté alebo hranaté... Jedno však majú všetky spoločné - sú skrátka nenahraditeľné. O čom je reč? No... viac informácií »
Tyrkysový dezertný tanier z kameniny Brandani Serendipity
Značka: Brandani
6,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sú malé i veľké, biele či farebné, guľaté alebo hranaté... Jedno však majú všetky spoločné - sú skrátka nenahraditeľné. O čom je reč? No...

Sú malé i veľké, biele či farebné, guľaté alebo hranaté… Jedno však majú všetky spoločné – sú skrátka nenahraditeľné. O čom je reč? No predsa o tanieroch z kameniny od značky Brandani. Zaujímavý tovar Tyrkysový dezertný tanier z kameniny Brandani Serendipity, ide kúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike taniere. Máme pre vás obľúbené kusy v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Obľúbený výrobca zákazníkov Brandani dlhodobo predáva top produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento akčný a v zľave produkt Tyrkysový dezertný tanier z od známeho dodávateľa Brandani môžete zohnať práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne výhodnú cenu! Akčná cena už od 6,49 EUR.