Tyrkysovomodrý vonkajší koberec Floorita Intreccio Turquoise, 135 x 190 cm

Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie! Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný... viac informácií »
Tyrkysovomodrý vonkajší koberec Floorita Intreccio Turquoise
Značka: Floorita
65,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie! Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný...

Chcete Aladinov lietajúci koberec? Máme niečo lepšie!

Tento koberec od Floorita je totiž nielen krásny a príjemný na dotyk, ale aj extrémne odolný voči oderu a opotrebovaniu. Vyprať si ho môžete aj v pokoji domova. Stačí vám len voda a mydlo. Ozdobiť si ním môžete aj terasu, je totiž určený na vnútorné i vonkajšie použitie a je vhodný aj na vykurované podlahy. Jednoducho bomba, ktorá vydrží snáď navždy.

Tak nad čím ešte váhate?
Zľavnený výrobok máte možnosť nájsť pohodlne tu na stránkach v známej rubrike vonkajšie koberce. Teraz si môžete kúpiť skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za internetové ceny. Predná značka Floorita môže ponúkať skvelý sortiment Presvedčte sa sami! U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na viac tovaru od značky Floorita. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Tyrkysovomodrý vonkajší koberec Floorita od kvalitnej značky Floorita ide zohnať v aktuálnej ponuke navždy výhodne! Vo skvelej akcii za 65,90 EUR.