Tyrkysovomodrý ručne háčkovaný kruhový nákrčník DOKE Laika

Najvhodnejší doplnok na zimu? Nákrčník! A to od českej značky DOKE, za ktorou stojí duo mamičiek s háčkovacími nástrojmi. Zahreje v dňoch toho... viac informácií »
Tyrkysovomodrý ručne háčkovaný kruhový nákrčník DOKE Laika
Značka: DOKE
25 EUR
Kúpiť v e-shope »
Najvhodnejší doplnok na zimu? Nákrčník! A to od českej značky DOKE, za ktorou stojí duo mamičiek s háčkovacími nástrojmi. Zahreje v dňoch toho...

Najvhodnejší doplnok na zimu? Nákrčník! A to od českej značky DOKE, za ktorou stojí duo mamičiek s háčkovacími nástrojmi.

Zahreje v dňoch toho najväčšieho mrazu, a navyše okorení každý váš outfit. Je totiž farebný, trochu uletený, ale hlavne poriadne sympatický.

Je podšitý úpletom ThermoCool, ktorý pomáha lepšie regulovať teplotu. Je vyrobený z mäkučkej priadze a nehryzie. A narozdiel od klasického šálu sa vám nikdy nezamotá do dverí ani neodletí vo vetre.
Unikátny výrobok Tyrkysovomodrý ručne háčkovaný kruhový môžete kúpiť jednoducho tu u nás zaradený v rubrike móda. Teraz získate parádne produkty z tejto populárnej rubriky v zľave! Tento výnimočný výrobca DOKE pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedny tovar. Nakupujte výhodný u nás. Tým ale naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás taky viac skvelých kúskov od značky DOKE. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Tyrkysovomodrý ručne háčkovaný kruhový nákrčník DOKE Laika od našej známej značky DOKE získate v súčasnosti za dobrú cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 25 EUR.