Tyrkysovomodré kreslo Softline Standby High

Na krátke posedenie alebo dlhšie leňošenie sa hodí kreslo z kolekcie Softline Standby s vysokým operadlom. Jeho minimalistický dizajn skvele zapadne do... viac informácií »
Tyrkysovomodré kreslo Softline Standby High
Značka: Softline
1 159 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na krátke posedenie alebo dlhšie leňošenie sa hodí kreslo z kolekcie Softline Standby s vysokým operadlom. Jeho minimalistický dizajn skvele zapadne do...

Na krátke posedenie alebo dlhšie leňošenie sa hodí kreslo z kolekcie Softline Standby s vysokým operadlom. Jeho minimalistický dizajn skvele zapadne do moderných interiérov v byte alebo na pracovisku. Použité materiály sú navyše veľmi kvalitné a príjemné, napríklad poťahová látka je tvorená z čistej vlny. Doplniť ho môžete kreslami z rovnakej kolekcie s nízkym alebo stredne vysokým operadlom. Zľavový produkt Tyrkysovomodré kreslo Softline Standby zoženiete bezstarostne na našom webe v obľúbenej sekcii kreslá. Pripravili sme pre vás úplne nové kúsky z našej kategórie za super peniaze!

Výnimočný a žiadaný produkt Tyrkysovomodré kreslo Softline Standby od spoločnosti s výborným menom Softline pohodlne dostanete bezpečne online za parádnu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 1 159 EUR.