Tyrkysovomodrá menčestrová rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella

Posedenie pre celú rodinu i doplňujúce lôžko, ktoré je pripravené pre hostí ako na zavolanie? Po prvom večeri s takou pohovkou sa budete čudovať,... viac informácií »
Tyrkysovomodrá menčestrová rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella
Značka: Milo Casa
1 290 EUR
Kúpiť v e-shope »
Posedenie pre celú rodinu i doplňujúce lôžko, ktoré je pripravené pre hostí ako na zavolanie? Po prvom večeri s takou pohovkou sa budete čudovať,...

Posedenie pre celú rodinu i doplňujúce lôžko, ktoré je pripravené pre hostí ako na zavolanie? Po prvom večeri s takou pohovkou sa budete čudovať, ako ste mohli doteraz bývať bez nej.

Značka Milo Casa pochádza z Talianska a predstavuje vyberanú kvalitu a pôsobivý elegantný dizajn. Celá výroba prebieha v Európe a zakladá sa na unikátnom know-how, ktoré zahŕňa nielen výnimočnú čalúnickú prácu, ale tiež uvedomelý prístup k životnému prostrediu. Tkaniny, ktoré táto značka používa, sú podrobené náročným testom, aby zaručili špičkovú odolnosť, komfort aj atraktívny štýl.

Obľúbený a akčný produkt Tyrkysovomodrá menčestrová rozkladacia pohovka Milo od top výrobcu Milo Casa ide získať aktuálne na našej webovej stránke za mimoriadne nízku cenu. Teraz len za 1 290 EUR.