Tyrkysovomodrá keramická miska MIJ Peacock, ø 11 cm

Odtieň karibských zálivov vnesie letnú atmosféru aj do pochmúrnych zimných dní. Prestrite si v optimistickom a zároveň nestarnúcom štýle. Jemná... viac informácií »
Tyrkysovomodrá keramická miska MIJ Peacock
Značka: MIJ
11,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Odtieň karibských zálivov vnesie letnú atmosféru aj do pochmúrnych zimných dní. Prestrite si v optimistickom a zároveň nestarnúcom štýle. Jemná...

Odtieň karibských zálivov vnesie letnú atmosféru aj do pochmúrnych zimných dní. Prestrite si v optimistickom a zároveň nestarnúcom štýle. Jemná glazúra pripomína odlesky pier páva a je dostatočne odolná aj pre používanie v umývačke či mikrovlnnej rúre.

MIJ (Made in Japan) je riad, ktorý len tak nenájdete. Dováža sa priamo z Japonska, je vyrobený z odolnej prírodnej keramiky a vďaka ručnej výrobe je každý kus originál. Iste vás poteší, že neobsahuje kovy ani škodlivé farbivá. Farby zostávajú stále rovnako sýte a nehrozí ani ich odlupovanie.
Obľúbený tovar Tyrkysovomodrá keramická miska MIJ Peacock, ø 11 cm ide nakúpiť ľahko na stránkach v obľúbenej sekcii . Pozrite sa na iné produkty z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Tyrkysovomodrá keramická miska MIJ Peacock, od skvelej značky MIJ máte možnosť zaobstarať v súčasnosti skutočne výhodne! Práve teraz v akcii za 11,99 EUR.