Tyrkysovomodrá kameninová misa Mason Cash, ⌀ 29 cm

Viete, čo je najlepšou známkou kvality? Premyslený tvar. Misy od Mason Cash ho dotiahli k dokonalosti. Sú vyrobené z ťažkej kameniny, takže pri práci... viac informácií »
Tyrkysovomodrá kameninová misa Mason Cash
Značka: Mason Cash
46,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Viete, čo je najlepšou známkou kvality? Premyslený tvar. Misy od Mason Cash ho dotiahli k dokonalosti. Sú vyrobené z ťažkej kameniny, takže pri práci...

Viete, čo je najlepšou známkou kvality? Premyslený tvar. Misy od Mason Cash ho dotiahli k dokonalosti. Sú vyrobené z ťažkej kameniny, takže pri práci sedia dobre na pracovnej doske a vďaka dekoratívnemu reliéfu na vonkajšej strane sa dajú ľahko uchopiť. Keď v mise zrovna nebudete pripravovať cesto môžete obdivovať jej ikonický vzhľad ♥

Mason Cash je dnes už legendárnou značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie menila svoje výrobky len minimálne.

Pozvite do vašej kuchyne nádherné a kvalitné výrobky Mason Cash, s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál ako po masle. V zľave produkt získate aktuálne na našich stránkach umiestnený v kategórii misy! Teraz môžete kúpiť ešte podobné kúsky v spomínanej rubrike za výborné peniaze! Známy dodávateľ Mason Cash obohatí vás prvotriedny produkty. Nakupujte, kým je tovar sladom! Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Mason Cash. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Tyrkysovomodrá kameninová misa Mason Cash, od poprednej spoločnosti Mason Cash môžete zohnať online za super peniaze. Lacno za 46,90 EUR.