Tyrkysová stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Freesia

Vybavte svoju jedáleň prvotriednymi stoličkami francúzskej značky Ted Lapidus, ktorá sa pýši dlhou tradíciou (už od roku 1951). Tieto stoličky sa... viac informácií »
Tyrkysová stolička s tmavohnedými nohami Ted Lapidus Maison Freesia
Vybavte svoju jedáleň prvotriednymi stoličkami francúzskej značky Ted Lapidus, ktorá sa pýši dlhou tradíciou (už od roku 1951). Tieto stoličky sa...

Vybavte svoju jedáleň prvotriednymi stoličkami francúzskej značky Ted Lapidus, ktorá sa pýši dlhou tradíciou (už od roku 1951).

Tieto stoličky sa pýšia kvalitným spracovaním aj prémiovými materiálmi. Poťah je vyrobený z extra jemnej textílie, ktorá je vďaka svojmu špeciálne upravenému povrchu jednoduchá na údržbu. Nohy a konštrukcia stoličky sú z masívneho bukového dreva.

A čo je skutočnou čerešničkou na torte? Výplň je zo špeciálnej polyuretánovej peny, ktorá poskytne tú správnu oporu vášmu chrbtu.
Vysoko kvalitný produkt Tyrkysová stolička s tmavohnedými nohami nájdete teraz na webe umiestnený v kategórii jedálenské stoličky. Nájdite si ostatné produkty vo spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu! Vehlasný dodávateľ Ted Lapidus Maison môže ponúkať vynikajúce produkty. Urobte si radosť. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar od značky Ted Lapidus Maison. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Žiadaný kus Tyrkysová stolička s tmavohnedými nohami Ted od skvelej a známej značky Ted Lapidus Maison ľahko môžete zohnať u nás právě za priaznivú cenu! Akčné ceny od 299 EUR.