Trojdielna súprava Ružových cestovných príborov Monbento Slim Box

Aby sa už nikdy nestalo, že si pri obedovaní na cestách zabudnete pribaliť príbor, či vám všetky čisté vidličky pred nosom vyfúknu hladní... viac informácií »
Trojdielna súprava Ružových cestovných príborov Monbento Slim Box
Značka: Monbento
22,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aby sa už nikdy nestalo, že si pri obedovaní na cestách zabudnete pribaliť príbor, či vám všetky čisté vidličky pred nosom vyfúknu hladní...

Aby sa už nikdy nestalo, že si pri obedovaní na cestách zabudnete pribaliť príbor, či vám všetky čisté vidličky pred nosom vyfúknu hladní kolegovia.

Súprava ergonomicky tvarovaných príborov Slim Box z nerezovej ocele je špeciálne navrhnutá tak, aby dokonale sadli k desiatovému boxu Monbento Original.

Obsah:
– nôž, vidlička a lyžica z nerezovej ocele
– odnímateľná silikónová vložka
– ochranný obal z PP/PC Tento unikátny produkt Trojdielna súprava Ružových cestovných možno zaobstarať bez problémov u nás v rubrike príbory. Teraz si môžete vybrať akčné kusy v spomínanej kategórii vo výhodnej akcii. Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar značky Monbento. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Trojdielna súprava Ružových cestovných príborov Monbento originál od značky Monbento ide zohnať v aktuálnej ponuke so zľavou. Teraz môžete získať za skvelú cenu 22,90 EUR.