Toaletný stolík v dubovom dekore Woodman Rayburn

Rozjasnite váš priestor pomocou akcentu elegancie a čistých línií. Toaletný stolík Woodman Rayburn poskytuje dostatok priestoru nielen pre kozmetické... viac informácií »
Toaletný stolík v dubovom dekore Woodman Rayburn
Značka: Woodman
369 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozjasnite váš priestor pomocou akcentu elegancie a čistých línií. Toaletný stolík Woodman Rayburn poskytuje dostatok priestoru nielen pre kozmetické...

Rozjasnite váš priestor pomocou akcentu elegancie a čistých línií. Toaletný stolík Woodman Rayburn poskytuje dostatok priestoru nielen pre kozmetické doplnky, s troškou fantázie ho môžete pretvoriť napríklad na kútik pre popoludňajšie čítanie. Na praktickosti mu okrem dyhového povrchu pridáva aj odnímateľné zrkadlo, ktorého polohu možno ľahko a rýchlo zmeniť. Veľkosť zrkadla je ø 45 cm. Tento žiadaný produkt Toaletný stolík v dubovom dekore Woodman Rayburn obstaráte ľahko tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike ! Teraz kúpite ďalšie produkty zo spomínanej kategórie v akcii! Náš sortiment je široký, u nás nájdete viac kvalitného tovaru od výrobcu Woodman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Predná značka Woodman obohatí vás prémiový tovar. Môžete sa presvedčiť sami!

Vysoko kvalitný produkt Toaletný stolík v dubovom dekore originál od značky Woodman máte možnosť zaobstarať tady za extra cenu. Na našich stránkach za 369 EUR.