Tmavozelený konferenčný stolík Ragaba Ufo, ⌀ 70 cm

Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne. Jasné farby... viac informácií »
Tmavozelený konferenčný stolík Ragaba Ufo
Značka: Ragaba
196 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne. Jasné farby...

Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne.

Jasné farby stolíkov navyše osviežia váš interiér. Vďaka spodnej poličke získate odkladací priestor pre predmety, ktoré je lepšie nechať mimo dohľadu.

Odporúčame vám skombinovať napríklad dva rôzne veľké stolíky Ufo, ktorým to dohromady pristane snáď ešte viac.

Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 6030-B90G. Tento dizajnový tovar Tmavozelený konferenčný stolík Ragaba Ufo, ⌀ 70 cm možno získať okrem iného tu na našich stránkach umiestnený v kategórii ! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto známej rubriky za parádnu cenu! Vehlasná značka Ragaba dlhodobo ponúka prémiový tovar. Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! U nás v ponuke nájdete viac vybraných výrobkov od výrobcu Ragaba. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt Tmavozelený konferenčný stolík Ragaba Ufo, značky Ragaba ľahko môžete nájsť tu za extra cenu. Lacno za 196 EUR.