Tmavozelená zamatová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo, ľavý roh

Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele... viac informácií »
Tmavozelená zamatová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo
Značka: Max Winzer
1 790 EUR
Kúpiť v e-shope »
Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele...

Objavte pohodlie polohovacie leňošky. Uvelebte sa na tejto z kolekcie Max Winzer Ivo a užite si zaslúžený odpočinok. Klasické robustné tvary sa skvele ujmú v striedmejšom interiéri, ktorý nepodlieha trendom. Rovnako tak vyniknú aj ako solitéry v rýdzej moderne. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Veľa žiadaný produkt Tmavozelená zamatová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo, ľavý ide získať taktiež tu u nás umiestnený v rubrike uncategorized. Zaobstarajte si unikátne produkty z tejto kateógrie za super peniaze! Dodávateľ svojim zákazníkom ponúka prvotriedny produkty Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu . Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt Tmavozelená zamatová polohovacia leňoška Max Winzer Ivo, ľavý roh od dodávateľa s dlhou históriou Max Winzer zoženiete tu a teraz práve za úžasnú cenu! Práve teraz v akcii za 1 790 EUR.