Tmavotyrkysový písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi... viac informácií »
Tmavotyrkysový písací stôl Ragaba Lillo
Značka: Ragaba
188 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi...

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár.

Stôl je veľmi kompaktný a ušetrí tak miesto aj v malom priestore. Farebná doska tvoriaca príjemný kontrast s nohami z masívneho buka je poznávacím znamením značky Ragaba. Tá kladie dôraz na moderný dizajn, perfektnú funkčnosť aj šetrnosť k prírode. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 0540-B30G.
Tento veľmi žiadaný produkt máte možnosť nakúpiť práve teraz na webe v kategórii uncategorized! Získajte obľúbené produkty zo spomínanej sekcie za najnižšiu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je ale široký. U nás totiž nájdete ďalší skvelý tovar od dodávateľa . Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Známy výrobca vás obohatí o veľmi kvalitné produkty.

Výnimočný a žiadaný tovar Tmavotyrkysový písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm od výrobcu s dlhou históriou Ragaba je možné kúpiť v našej ponuke so zľavou. Aktuálne v akcii za 188 EUR.