Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu, 100 x 50 cm

Úplne jedinečný produkt Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu, možno zakúpiť ľahko na našom webe v sekcii uteráky a osušky. Teraz kúpite podobné... viac informácií »
Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu
Značka: Zone
20 EUR
Kúpiť v e-shope »
Úplne jedinečný produkt Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu, možno zakúpiť ľahko na našom webe v sekcii uteráky a osušky. Teraz kúpite podobné...

Úplne jedinečný produkt Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu, možno zakúpiť ľahko na našom webe v sekcii uteráky a osušky. Teraz kúpite podobné kúsky v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Vedúci výrobca Zone dodáva špičkový sortiment Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Zone. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Nechajte sa rozmaznávať zamatovou hebkosťou osušky Zone Inu. Je vyrobená zo 100% netkanej organickej bavlny, ktorá dodá na odolnosti a jemnosti. Je hypoalergénna a postará sa aj o veľmi citlivú pokožku. Okrem vysokej savosti uterák zaujme aj dvojitým dizajnom – na jednej strane kockovaným a na druhej pruhovaným. Pre zachovanie vytúženej mäkkosti odporúčame prať na 60 °C.

Unikátny produkt Tmavosivý bavlnený uterák Zone Inu, 100 x 50 cm od známeho výrobcu Zone jednoducho môžete nájsť bezpečne online za výborné peniaze. Akčné ceny už od 20 EUR.