Tmavosivý bavlnený uterák Kave Home Miekki, 50 x 100 cm

Tento kvalitný produkt Tmavosivý bavlnený uterák Kave od výrobcu Kave Home získajte v našej online ponuke až neuveriteľne lacno. Teraz nakúpite za 16,99 EUR. EAN: 8433840575506
Tmavosivý bavlnený uterák Kave Home Miekki
Značka: Kave Home
16,99 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Séria kúpeľňových textílií Miekki od Kave Home je ideálnou voľbou pre každého, kto chce mať doma maximálne pohodlie a udržateľnosť. Uteráky a osušky sa vyrábajú v Európe zo 100 % bavlny s ohľadom na ekológiu a životné prostredie.

Kvalitné spracovanie a dlhý vlas dodávajú výrobkom príjemnú jemnú štruktúru a vysokú savosť, ktorú oceníte po sprchovaní alebo kúpeli. Ich výhodou je aj vysoká odolnosť a dlhá životnosť – takže sa nemusíte obávať, že by pri opakovanom praní vybledla farba alebo sa porušil tvar. Exkluzívny produkt Tmavosivý bavlnený uterák Kave dostanete okrem iného tu na webe v populárnej kateogrii uteráky. Nájdite si ostatné produkty zo spomínanej sekcie za extra cenu! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné produkty od značky Kave Home. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca zákazníkov Kave Home pre svojich zákazníkov predáva prvotriedny sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!