Tmavosivé kreslo Windsor & Co Sofas Neptune

Minimalistické pohovky a kreslá Neptune od Windsor & Co. dodajú interiéru moderný nádych svojím jednoduchým a napriek tomu očarujúcim dizajnom. Ich... viac informácií »
Tmavosivé kreslo Windsor & Co Sofas Neptune
423 EUR498 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Minimalistické pohovky a kreslá Neptune od Windsor & Co. dodajú interiéru moderný nádych svojím jednoduchým a napriek tomu očarujúcim dizajnom. Ich...

Minimalistické pohovky a kreslá Neptune od Windsor & Co. dodajú interiéru moderný nádych svojím jednoduchým a napriek tomu očarujúcim dizajnom.

Ich poťah zo 100% polyesteru je veľmi hebký na dotyk a ľahko sa čistí.

Je vybavený technológiou Cleanaboo, vďaka ktorej sa tekutiny vyliate na povrch pohovky vyzrážajú na kvapky a nepresiaknu poťahom.

O vaše dokonalé pohodlie sa postará výplň, ktorú tvorí polyuretánová pena s vysokou hustotou 30-35 kg/m³.

O značke:
Francúzska značka Windsor & Co. Sofas navrhuje moderné sedačky a kreslá pre každodenný život a estetické potešenie. Pohovka pre návrhárov z Windsor & Co. Sofas nie je len obyčejnou pohovkou, ale synonymem domova.

Zľavnený produkt Tmavosivé kreslo Windsor & Co Sofas Neptune od dodávateľa kvalitných produktov Windsor & Co Sofas jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke za úplne najnižšiu cenu. K dispozícii teraz v predaji za 423 EUR.