Tmavosivé čelo postele so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Apollo, 160 × 120 cm

Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo... viac informácií »
Tmavosivé čelo postele so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Apollo
Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo...

Vkročte do nádhernej komnaty. Ak túžite po spálni vystrihnutej ako z kráľovského paláca, stačí si zaobstarať elegantné a honosné tmavosivé čelo k posteli. Je skvelým doplnkom, ktorý ozvláštni všednú posteľ.

Látka poťahu napodobňuje obľúbený zamat a je na dotyk jemná a hebká.

O značke:
Značka Windsor & Co Sofas je šarmantným rytierom na špičkový nábytok, ktorý má nevšedný a moderný dizajn. Každý kúsok nábytku, ktorý od tejto značky vznikne, je jedinečný unikát. Využíva najkvalitnejší materiál, ktorý vám vydrží niekoľko rokov a zaistí najlepšie pohodlie. S touto značkou skrášlite obývačku, pracovňu i spálňu do moderného až elegantného štýlu.Tento výnimočný produkt Tmavosivé čelo postele so môžete nájsť aktuálne u nás v kategórii čelá k posteliam! Získajte zľavnené produkty z tejto známej rubriky ľahko online. Ale to nie je všetko, náš sortiment je široký! U nás nájdete viac kvalitných výrobkov značky Windsor & Co Sofas. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Windsor & Co Sofas má v stálej ponuke skvelý sortiment.

Zľavnený produkt Tmavosivé čelo postele so od kvalitnej značky Windsor & Co Sofas je možné kúpiť na našich stránkach za výpredajovú cenu! Ponuka od 369 EUR.