Tmavosivá zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Santo

Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou... viac informácií »
Tmavosivá zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
1 190 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou...

Rozkladacia pohovka Santo poskytuje skvelý priestor na relaxáciu pre celú rodinu a dodáva interiéru nádych luxusu. Tkaniny používané touto značkou prechádzajú prísnym testovaním, aby sa zaručila najvyššia odolnosť, pohodlie a atraktívny štýl. Na poťah tejto pohovky bola použitá krásna látka s miernym leskom a krátkym vlasom, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zároveň veľmi odolná voči oderu. Technika Liquid Blocked použitá na tkanine sťažuje absorpciu tekutín, čím spôsobuje, že sa tekutina zhromažďuje na povrchu materiálu bez toho, aby prenikla hlboko do vlákien. Káva, čaj alebo víno vyliate na tkaninu sa tak odstráni v priebehu niekoľkých sekúnd priložením ľahko savej tkaniny alebo papierovej utierky.

Obsahuje 2 dekoračné vankúše s rozmermi 54 x 16 x 16 cm.

Poznámka: rozmery úložného boxu sú 150 x 60 x 12 cm

Tento neodolateľný kus môžete zohnať bezstarostne na stránkach v kategórii pohovky a gauče. Teraz si môžete kúpiť parádne produkty z našej kategórie jednoducho online.

Tento lacný produkt Tmavosivá zamatová rozkladacia pohovka Milo Casa od kvalitnej spoločnosti Milo Casa ľahko môžete nájsť aktuálne so zľavou! Teraz len za 1 190 EUR.