Tmavosivá zamatová pohovka Scandic Eden, 237 cm

Kolekcia Eden je raj sám osebe. Pohodlné pohovky značky Softnord budú tým najlepším, čo vašu obývaciu izbu môže stretnúť. A prečo? ... viac informácií »
Tmavosivá zamatová pohovka Scandic Eden
Značka: Scandic
999 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Eden je raj sám osebe. Pohodlné pohovky značky Softnord budú tým najlepším, čo vašu obývaciu izbu môže stretnúť. A prečo? ...

Kolekcia Eden je raj sám osebe. Pohodlné pohovky značky Softnord budú tým najlepším, čo vašu obývaciu izbu môže stretnúť. A prečo?

Softnord je litovská značka, ktorá môže byť hrdá na to, že vďaka množstvu lesov, ktoré táto krajina má, je veľkým hráčom na trhu s nábytkom.

Zároveň sa môže pýšiť niekoľkými certifikátmi, ktoré preukážu kvalitu sedačiek. Najznámejším certifikátom je FSC – tento certifikát je totiž zárukou, že všetko drevo použité pre nábytok pochádza z ekologických podmienok. Veľa žiadaný produkt dá sa zaobstarať práve teraz u nás umiestnený v rubrike pohovky a gauče. Teraz kúpite iné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie skvelé produkty značky Scandic. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Scandic predáva prémiový tovar Nové kúsky každý deň.

Tento skvelý kus Tmavosivá zamatová pohovka Scandic Eden, 237 cm od obľúbenej značky Scandic jednoducho môžete nájsť u nás teraz za priaznivú cenu! V súčasnosti za 999 EUR.