Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Mimicry, 180 x 200 cm

Kolekcia Mazzini Beds Mimicry uchváti milovníkov dobrého a kvalitného spánku aj vyznávačov elegancie a jednoduchosti. Aby ste sa každý deň... viac informácií »
Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Mimicry
Značka: Mazzini Beds
1 490 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Mazzini Beds Mimicry uchváti milovníkov dobrého a kvalitného spánku aj vyznávačov elegancie a jednoduchosti. Aby ste sa každý deň...

Kolekcia Mazzini Beds Mimicry uchváti milovníkov dobrého a kvalitného spánku aj vyznávačov elegancie a jednoduchosti.

Aby ste sa každý deň prebúdzali plní energie, je posteľ vybavená stredne tvrdým matracom s 838 vreckovými pružinami a doplnená 7 cm krycou vrstvou na povrchu lôžka.

Plyšová čalúnická látka so zamatovým povrchom poteší na dotyk i bezproblémovou údržbou. Má veľmi dobrú odolnosť proti oderu, čím významne znižuje riziko poškodenia materiálu.

Posteľ vás nadchne nielen na pohľad. Medzi jej ďalšie prednosti patrí aj rozsiahly úložný priestor, do ktorého schováte posteľnú bielizeň i sezónne oblečenie.

Kvôli rozdielnym typom monitorov a ich kalibrácii sa farba postele môže v skutočnosti odlišovať.

Súprava obsahuje: stredne tvrdý pružinový matrac (3/5) s 838 pružinami, úložné priestory otvárajúce sa do strán a vrchný matrac (topper) 7 cm vysoký. Lacný produkt zoženiete priamo na webe v obľúbenej rubrike dvojlôžkové manželské postele. Máme pre vás ešte ďalšie kúsky zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov od výrobcu Mazzini Beds. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka Mazzini Beds dlhodobo ponúka veľmi kvalitné produkty

Tento veľmi obľúbený produkt Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ od top výrobcu Mazzini Beds pohodlne získate tady teraz za priaznivú cenu! Práve teraz za cenu 1 490 EUR.