Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Afra, 180 x 200 cm

Pohodlný spánok je s dvojlôžkovými posteľami Afra od značky Mazzini Beds hračka. V prvom rade vás posteľ zaujme svojím dizajnom s vysokým čelom.... viac informácií »
Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Afra
Značka: Mazzini Beds
1 490 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pohodlný spánok je s dvojlôžkovými posteľami Afra od značky Mazzini Beds hračka. V prvom rade vás posteľ zaujme svojím dizajnom s vysokým čelom....

Pohodlný spánok je s dvojlôžkovými posteľami Afra od značky Mazzini Beds hračka. V prvom rade vás posteľ zaujme svojím dizajnom s vysokým čelom. Pod oboma lôžkami sa nachádza úložný priestor, do ktorého sa zmestí nielen náhradná prikrývka, ale aj ďalšie veci. Povrch je zamatový, je teda príjemný na dotyk a zároveň pevný a odolný voči oderu. Súčasťou balenia je aj stredne tvrdý matrac, ktorý podporí váš chrbát a zaistí čo najväčšie pohodlie. Výška lôžka postele je teda 60 cm. Najpredávanejší tovar Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini Beds Afra, 180 x 200 cm máte možnosť kúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii dvojlôžkové manželské postele. Získajte výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie na pár kliknutí. Populárny výrobca Mazzini Beds pre vás vyrába špičkový sortiment Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac výrobkov od výrobcu Mazzini Beds. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší tovar Tmavosivá zamatová dvojlôžková posteľ Mazzini od výrobcu s dlhou históriou Mazzini Beds je možné kúpiť momentálne v zľave. K dispozícii teraz v predaji za 1 490 EUR.