Tmavosivá umývadlová skrinka Tom Tailor for Tenzo Color Bath

Objavte vzhľad moderného škandinávskeho štýlu s radom Color Bath od Tom Tailor by Tenzo. Skrinka s umývadlom vás zaujme najmä zaoblenými hranami a... viac informácií »
Tmavosivá umývadlová skrinka Tom Tailor for Tenzo Color Bath
Objavte vzhľad moderného škandinávskeho štýlu s radom Color Bath od Tom Tailor by Tenzo. Skrinka s umývadlom vás zaujme najmä zaoblenými hranami a...

Objavte vzhľad moderného škandinávskeho štýlu s radom Color Bath od Tom Tailor by Tenzo. Skrinka s umývadlom vás zaujme najmä zaoblenými hranami a hravými farbami. Povrch je ošetrený lakom, vďaka ktorému je skrinka odolná proti prachu a vlhkosti. Má dve zásuvky s úložným priestorom. Je určený na montáž na stenu. Môžete si však kúpiť podnožie z rovnakého sortimentu.Veľmi obľúbený výrobok môžete nakúpiť ešte na našich stránkach v známej sekcii skrinky pod umývadlo. Pripravili sme pre vás ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za výhodné peniaze! Obľúbená značka zákazníkov Tom Tailor for Tenzo poskytuje veľmi kvalitný sortiment Nové kúsky každý deň.

Unikátny produkt Tmavosivá umývadlová skrinka Tom Tailor for Tenzo Color Bath od obľúbeného výrobcu Tom Tailor for Tenzo ľahko nájdete momentálne naozaj výhodne. K dispozícii teraz v predaji za 1 190 EUR.