Tmavosivá rohožka Hansa Home Faro, 90 x 120 cm

Kombinácia jednoduchého dizajnu s vysokou funkčnosťou. Vďaka niekoľkým dostupným veľkostiam a farbám sa rohožka Faro hodí na každé dvere a... viac informácií »
Tmavosivá rohožka Hansa Home Faro
Značka: Hanse Home
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kombinácia jednoduchého dizajnu s vysokou funkčnosťou. Vďaka niekoľkým dostupným veľkostiam a farbám sa rohožka Faro hodí na každé dvere a...

Kombinácia jednoduchého dizajnu s vysokou funkčnosťou.

Vďaka niekoľkým dostupným veľkostiam a farbám sa rohožka Faro hodí na každé dvere a svojho majiteľa nikdy nesklame. Je vyrobená z polypropylénových vlákien, ktoré sú známe svojou jednoduchou údržbou a odolnosťou voči každodennému zaťaženiu.
Tento akčný a v zľave produkt môžete nájsť okrem iného tu u nás umiestnený v kategórii koberce a rohožky. Teraz môžete získať parádne kúsky z tejto známej kategórie za rozumné peniaze. Máme toho viac, u nás nájdete ďalšie skvelé kúsky od značky Hanse Home. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný výrobok Tmavosivá rohožka Hansa Home Faro, 90 od spoločnosti Hanse Home získajte tady teraz naozaj lacno! Práve možno objednať len za 35,90 EUR.