Tmavosivá pohovka s podrúčkami Kave Home Compo

Variabilná moderná pohovka Kave Home Compo sa ľahko prispôsobí vášmu interiéru. Jednoduché látkové čalúnenie dizajnu sa dokonale spája s kovovou... viac informácií »
Tmavosivá pohovka s podrúčkami Kave Home Compo
Značka: Kave Home
1 590 EUR
Kúpiť v e-shope »
Variabilná moderná pohovka Kave Home Compo sa ľahko prispôsobí vášmu interiéru. Jednoduché látkové čalúnenie dizajnu sa dokonale spája s kovovou...

Variabilná moderná pohovka Kave Home Compo sa ľahko prispôsobí vášmu interiéru. Jednoduché látkové čalúnenie dizajnu sa dokonale spája s kovovou základňou a vytvára modernú kombináciu, ktorá do vášho domova prinesie dizajn a industriálny nádych. Pohovku Compo si môžete prispôsobiť aj vďaka odnímateľným podrúčkam a chrbtovým vankúšom. Buďte dizajnérom svojho domova.

Poťah pohovky možno čistiť chemicky alebo prať ručne pri 40 stupňoch. Nepoužívajte však bielidlá a vyhýbajte sa sušičke. Zľavnený produkt získate bez ťažkostí na našich stránkach zaradený v rubrike pohovky a gauče. Teraz si môžete zaobstarať nové kusy z tejto známej rubriky na pár kliknutí. Významná značka Kave Home obohatí vás špičkové výrobky Presvedčte sa sami!

Neodolateľný produkt Tmavosivá pohovka s podrúčkami Kave od nášho známeho výrobcu Kave Home je k dispozícii aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu. Ponuka od 1 590 EUR.