Tmavosivá pohovka Rowico Ness

Doprajte si pohodlie v škandinávskom štýle s pohovkou Ness od spoločnosti Rowico. Povrch je čalúnený polyesterovou a akrylovou tkaninou. Vďaka tomu je... viac informácií »
Tmavosivá pohovka Rowico Ness
Značka: Rowico
3 190 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si pohodlie v škandinávskom štýle s pohovkou Ness od spoločnosti Rowico. Povrch je čalúnený polyesterovou a akrylovou tkaninou. Vďaka tomu je...

Doprajte si pohodlie v škandinávskom štýle s pohovkou Ness od spoločnosti Rowico. Povrch je čalúnený polyesterovou a akrylovou tkaninou. Vďaka tomu je odolný a pevný. Výplň tvorí studená pena a páperie. Konštrukcia nôh a operadla je vyrobená z masívneho dubového dreva. To všetko v kombinácii s tmavosivou farbou vytvára dokonalého spoločníka, ktorý sa hodí do svetlých aj tmavších interiérov. Môžete ho tiež skombinovať so stolíkom rovnakej rady.
Podarený produkt Tmavosivá pohovka Rowico Ness možno zaobstarať jednoducho tu na našom webe v populárnej kateogrii pohovky a gauče! Teraz môžete nájsť zľavnené produkty zo spomínanej sekcie za akčnú cenu!

Vynikajúci tovar Tmavosivá pohovka Rowico Ness od poprednej značky Rowico možno nájsť momentálne na našich stránkach navždy výhodne. Ceny od 3 190 EUR.