Tmavoružový koberec Flair Rugs Sparks, 120 × 170 cm

Doprajte si nefalšované pohodlie a nápaditý dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Sparks od značky Flair Rugs sa vám takéhoto spojenia dostane.... viac informácií »
Tmavoružový koberec Flair Rugs Sparks
Značka: Flair Rugs
65,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si nefalšované pohodlie a nápaditý dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Sparks od značky Flair Rugs sa vám takéhoto spojenia dostane....

Doprajte si nefalšované pohodlie a nápaditý dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Sparks od značky Flair Rugs sa vám takéhoto spojenia dostane. Ochránite s ním podlahu pred poškodením, vaše nôžky pred zimou a zároveň krásne pristane vášmu interiéru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického, hrá úlohu aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upratuje (to sa týka i prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným posúvaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou-zadnou predíde.Veľa podarený výrobok Tmavoružový koberec Flair Rugs môžete kúpiť bez ťažkostí tu na našom webe v obľúbenej rubrike koberce. Teraz nájdete akčné produkty v spomínanej sekcii za super cenu! Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás taky viac tovaru od výrobcu Flair Rugs. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný produkt Tmavoružový koberec Flair Rugs Sparks, od známej kvalitnej značky Flair Rugs možno získať v našej online ponuke naozaj výhodne. Aktuálne v akcii za 65,90 EUR.