Tmavoružový desiatový box Monbento Original

Tento kvalitný tovar Tmavoružový desiatový box Monbento Original je dostupný už dnes tu u nás zaradený v kategórii desiatové boxy. Teraz kúpite... viac informácií »
Tmavoružový desiatový box Monbento Original
Značka: Monbento
49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento kvalitný tovar Tmavoružový desiatový box Monbento Original je dostupný už dnes tu u nás zaradený v kategórii desiatové boxy. Teraz kúpite...

Tento kvalitný tovar Tmavoružový desiatový box Monbento Original je dostupný už dnes tu u nás zaradený v kategórii desiatové boxy. Teraz kúpite úplne nové výrobky z tejto kateógrie za rozumné peniaze.
Nemusíte sa vzdávať kultúry stolovania, aj keď zrovna obedujete na cestách či v kancelárii.

Desiatový box Original vyniká kvalitnými udržateľnými materiálmi a povrchovou úpravou Soft Touch. Vďaka dvom vzduchotesným nádobám, vyberateľnej miske na omáčku a elastickému pásku zostanú vaše s láskou pripravené pokrmy neporušene na svojom mieste.

Značka Monbento sa pri navrhovaní inšpirovala japonským „bento“ boxom, ktorý ľahko poupravili v súlade so západnou gastronómiou. Niet teda divu, že si tento dizajn vyslúžil hneď niekoľko medzinárodných ocenení.

Obsah balenia:
– veko (PBT)
– 2 vzduchotesné nádoby (PBT)
– nádobka na omáčku (PBT)
– 2 prechodné veká s tesnením (PP + SEBS)
– elastický pásik

Tento zľavnený produkt Tmavoružový desiatový box Monbento Original od populárneho výrobcu Monbento ľahko zaobstaráte v našej internetovej ponuke za výhodné peniaze! V akcii za cenu 49 EUR.