Tmavoružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby, 200 x 80-90 cm

Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste... viac informácií »
Tmavoružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby
Značka: AmeliaHome
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste...

Poznáte ten pocit, keď ste niekde preč a najviac sa tešíte na svoju pohodlnú a čistú posteľ? Aby sa v nám v nej ležalo stále skvele, mali by ste plachty a obliečky meniť každý týždeň. Kúpte si obliečky do zásoby, nech nemusíte zdĺhavo čakať, kým ta prvá uschne. Plachtu značky AmeliaHome vďaka elastickým gumičkám pohodlne natiahnete cez rohy matraca. Nemusíte sa tak báť nevzhľadného krčenia.
Značka AmeliaHome vyrába krásne elastické plachty s vysokým podielom bavlny. Vďaka elastickým gumičkám plachtu pohodlne pretiahnete cez rohy matraca a už sa vám nikdy nebude krčiť. Veľa podarený kus možno zakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii plachty. Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto známej sekcie za internetové ceny.

Tento akčný a v zľave produkt Tmavoružová elastická plachta s vysokým podielom bavlny AmeliaHome Ruby, 200 x 80-90 cm od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou AmeliaHome ľahko zoženiete aktuálne vo výpredajové akciu! V súčasnosti za 21 EUR.