Tmavooranžová sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, 500 ml

Záleží vám na životnom prostredí a na vašom zdraví? Pite vodu z ekologických fliaš ReTap. Vyrábajú sa v Dánsku a ich originálny škandinávsky... viac informácií »
Tmavooranžová sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou
Značka: ReTap
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Záleží vám na životnom prostredí a na vašom zdraví? Pite vodu z ekologických fliaš ReTap. Vyrábajú sa v Dánsku a ich originálny škandinávsky...

Záleží vám na životnom prostredí a na vašom zdraví? Pite vodu z ekologických fliaš ReTap. Vyrábajú sa v Dánsku a ich originálny škandinávsky dizajn je úplne jedinečný pre svoju jednoduchosť, funkčnosť a ľahkosť. Sú ideálne pre nosenie v kabelke alebo batohu, kde ich budete mať stále na dosah.

Sklenené fľaše vznikli z myšlienky pomôcť oceánom od plastových ostrovov. Sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré sa využíva aj v laboratóriách a aj preto zaručujú kvalitu a odolnosť. Farebné viečka sú z termoplastického elastoméru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pre naše zdravie.
Tento akčný a v zľave tovar Tmavooranžová sklenená fľaša ReTap s doživotnou ide zohnať okrem iného tu na našom webe v obľúbenej sekcii fľaše. Teraz kúpite skvelé kusy z tejto obľúbenej rubriky v akcii! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty od výrobcu ReTap. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný produkt Tmavooranžová sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou, od značky s dlhou históriou ReTap pohodlne zaobstaráte tady teraz za najnižšiu cenu. Akčné ceny už od 12,99 EUR.