Tmavomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros, 70 x 200 cm

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ... viac informácií »
Tmavomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros
Značka: NORTHRUGS
52,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter. Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť ...

Je to elegán, za ktorého tváričkou stojí odolný charakter.

Tento štýlový a chic koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť odolávať vode, nečistote a vyblednutiu . Koberec tak využijete nielen doma, ale kdekoľvek vonku na terase, záhrade alebo pri bazéne. Exkluzívny produkt môžete dostať jednoducho na našom webe zaradený v kategórii vonkajšie koberce. Pripravili sme ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu. Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac! Máme v ponuke však tiež viac kvalitných výrobkov značky NORTHRUGS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Slávny dodávateľ NORTHRUGS vám ponúka špičkový sortiment.

Vysoko kvalitný kus Tmavomodrý vonkajší koberec NORTHRUGS Tyros, 70 od populárnej značky NORTHRUGS môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach teraz za super peniaze. Produkt nakúpite teraz u nás za 52,90 EUR.