Tmavomodrý vankúš Tiseco Home Studio Velvety, 45 x 45 cm

Pomocou rôznofarebných jednoduchých vankúšov počas okamihu vytvoríte z vašej pohovky to najpohodlnejšie miesto, z ktorého sa budú návštevy len... viac informácií »
Tmavomodrý vankúš Tiseco Home Studio Velvety
Pomocou rôznofarebných jednoduchých vankúšov počas okamihu vytvoríte z vašej pohovky to najpohodlnejšie miesto, z ktorého sa budú návštevy len...

Pomocou rôznofarebných jednoduchých vankúšov počas okamihu vytvoríte z vašej pohovky to najpohodlnejšie miesto, z ktorého sa budú návštevy len ťažko zdvíhať. Skúste zladiť viac farebných odtieňov v rovnakom tóne ♥

Značka Tiseco Home Studio je pokračovaním značky Tiseco, ktorú založila v Belgicku už v roku 1946 rodina Degrootových, známa po celej Európe pre svoje dlhoročné pôsobenie v rámci textilného remeslá. V súčasnosti sa značka zameriava na kvalitu, udržateľnosť prírodných zdrojov aj férové pracovné podmienky. Kvalitný a obľúbený tovar Tmavomodrý vankúš Tiseco Home Studio možno zaobstarať bez problémov tu na webe v populárnej kateogrii dekoračné vankúše. Nájdite si ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu! U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky značky Tiseco Home Studio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Značka Tiseco Home Studio poskytuje pre svojich zákazníkov skvelý sortiment.

Zľavnený tovar Tmavomodrý vankúš Tiseco Home od obľúbenej značky so zárukou kvality Tiseco Home Studio získajte práve teraz na našej webovej stránke za výborné peniaze! Teraz nakúpite za 20,90 EUR.